YUVAM Hesabı & Turkish Airlines Gift Card Kampanyası


Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası koordinasyonunda Türk Hava Yolları A.O tarafından Yurt Dışında Yerleşik Vatandaşlar Mevduat ve Katılım Sistemi (YUVAM) Hesapları Hakkında Tebliğ kapsamında YUVAM hesabı açan veya mevcut hesabını yenileyen gerçek kişi müşterilerine  “Turkish Airlines Gift Card” kampanyası düzenlenmiştir.

Kampanya Koşulları;

  • Gerekli koşulları taşıyan YUVAM hesabı müşterilerimiz yeni hesap açılışı/mevcut hesabın yenilenmesi halinde kampanyadan faydalanabilecektir.  
  • Şubelerimiz aracılığı ile açık onayınızın alınması ve alınan açık onaylarda kampanyaya katılma isteğinizin açıkça beyan edilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya 15 Mayıs 2023'de başlayacak olup üç ay süre ile geçerli olacaktır.
  • YUVAM hesap açılış/yenileme alt limit ve vade aralığına göre Turkish Airlines Gift Carda yüklenecek bakiyelere aşağıda yer verilmiştir:

- 50.000 – 99.999 USD/EUR/GBP/CHF için 12 ay altı vadede 250 USD
- 50.000 – 99.999 USD/EUR/GBP/CHF için 12 ay üstü vadede 500 USD
- 100.000 dahil ve üstü USD/EUR/GBP/CHF için 12 ay altı vadede 500 USD
- 100.000 dahil ve üstü USD/EUR/GBP/CHF için 12 ay üstü vadede 1.000 USD

  • Kart yararlanıcılarına sunulan hizmet ve ayrıcalıklara  ‘Yuvam Kampanyası Talep ve Bilgilendirme Formu’nda yer verilmiştir.
  • Kampanya kapsamında en fazla bir kere Turkish Airlines Gift Card tanımlanabilecektir.
  • YUVAM Kampanyası Talep ve Bilgilendirme Formu’nun imzalanması ve kampanyaya katılım sağlanması ile KVKK ve Bankacılık Kanununun 73 üncü maddesi olmak üzere ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat hükümleri kapsamında bilgilerinin ilgili makamlarla paylaşılacağına dair gerekli onay ve talimatlarınız alınmış olacaktır.
  • Hesabınızın vade önce kapatılması durumunda tanımlanmış olan GİFT CARD ve/veya CORPORATE CARD iptal edilebilecektir.


Kampanya koşullarından faydalanmak için size en yakın Şubemize bekliyoruz.

 

Diğer Haberler :

Haberler
 
 
Gizlilik Taahhüdümüz

Turkland Bank A.Ş. Gizlilik Açıklaması

TurklandBank A.Ş müşterilerinden, yasal mevzuat çerçevesinde zorunlu olarak alınması gereken bilgiler yanında, vermeyi hedeflediği en iyi hizmet ve ürünü sağlamak amacı ile yalnızca gerekli olduğuna inanılan bilgileri almaktadır.

Müşterilerimizden aldığımız bilgilerin gizliliği ve güvenliği, esas aldığımız en önemli kriterdir.

Turkland Bank A.Ş., müşteri bilgilerinin gizliliğini korumak adına aşağıda belirtilen kuralları esas almıştır

Müşteri bilgileri Turkland Bank A.Ş. tarafından oluşturulmuş güvenlik sistemi içerisinde gizlidir ve yalnızca müşteri bilgilerinin gizliliği ile doğru kullanımı konusunda yeterince eğitilmiş ve bu bilgileri kullanabilmek için yetkilendirilmiş Bankamız çalışanlarının müşteri bilgilerine erişimleri mümkündür.

Turkland Bank A.Ş., kendi personeli de dahil olmak üzere, müşteri bilgilerine herhangi bir kişinin izinsiz ulaşamaması amacıyla sıkı bir güvenlik sistemi uygulamaktadır.

"Müşteri bilgileri, ilgili yasa ve düzenlemelerdeki zorunluluklar dışında, başka kurum ve kuruluşlara onayınız alınmadan ve/veya talebiniz olmaksızın verilmez.

İlgili yasalarda öngörülen çeşitli yönetsel otoriteler ve yargı organları, mercileri veya Turkland Bank A.Ş.'nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar zaman zaman müşteri bilgilerini paylaşmamızı veya açıklamamızı isteyebilirler. Böyle durumlarda, müşteri bilgileri sadece gerekli yetkiler çerçevesinde ve ilgili yasa ve düzenlemelerdeki sınırlar dahilinde açıklanacaktır. Üçüncü kişi ve kuruluşlardan alınan hizmetlerde, kişi, kuruluşlar ve çalışanlarının Turkland Bank A.Ş. tarafından belirlenen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları muhakkak talep edilmektedir.

Bilgilerin güncelliği

Bilgilerinizin doğruluğu ve güncelliği önemlidir. Hesap bildirimleri ve İnternet Bankacılığı gibi çeşitli yollarla iletişim bilgilerinize, hesap bakiyelerinize, işlemlerinize ve benzeri bilgilere erişebilirsiniz. Size ait bilgilerinizin güncel olmadığını veya hatalar olduğunu tespit etmeniz durumunda gerekli güncellemeleri veya değişiklikleri yapabilmemiz için lütfen şubenize bilgi verin.

Gizliliğin korunması

Bilgilerinizin gizliliğinin korunması konusunda;

• Hesap bakiyenizi ve banka ekstrelerinizi düzenli olarak kontrol etmenizi ve herhangi bir tutarsızlık durumunda şubenize bildirmenizi,
• Kimlik bilgilerinizin, şifrelerinizin veya diğer dizli bilgilerinizin üçüncü şahıların eline geçmiş olabileceğinden şüpheleniyorsanız ivedilikle durumu şubenize bildirmenizi,
• Karşı tarafın kimliğinden emin olmadığınız telefon görüşmeleri veya elektronik yazışmalarda kişisel bilgilerinizi paylaşmamanızı,Online bankacılık işlemleriniz için güvenli bir tarayıcı kullanmanızı ve çevrimiçi uygulamaları kullanmadığınızda kapatmanızı,.öneririz.

Turkland Bank A.Ş., yukarıda belirtilen temel ilkelerdeki taahhütlere uyarak, Bankamıza duyduğunuz güvene saygı gösterecek ve güvenin sürekliliğini sağlayacak biçimde çalışacaktır. Bununla birlikte, hizmet sunduğumuz müşterilerimizin de verdikleri bilgilerin gizliliği konusunda kendilerinden beklenen hassasiyeti göstereceklerine inanmaktayız.

Gizlilik Açıklamamızda zaman içerisinde mevzuat değişiklikleri ve Banka uygulamalarından kaynaklanan değişiklikler yapılması durumunda güncel açıklamaya web sitemizden ulaşabilirsiniz.